Betoniarnia Szew-Bet


Firma SZEW-BET powstała w 1984 roku jest firmą rodzinną i zarazem jedną z najstarszych na Podkarpaciu z branży betoniarskiej. Naszą specjalnością są wyroby betonowe. Początkowo zajmowaliśmy się głównie produkcją płyt yomb, koryt, cieków, kręgów, ogrodzeń, pustaków, oraz innej galanterii betonowej. Obecnie wyroby betoniarskie wytwarzamy na dwóch placach. Produkcja betoniarska uległa stopniowo modernizacji i mechanizacji poprzez zamontowanie węzła betoniarskiego oraz zakup wibro-pras. Nasze wyroby produkowane są w oparciu o obowiązujące PN i posiadają aprobaty techniczne.

W maju 2011 roku uruchomiliśmy węzeł betoniarski do produkcji betonu towarowego. Dostarczamy beton na budowę betonomieszarkami i pompą do betonu o wysięgu do 26m. Betony półsuche dowozimy wywrotkami.


Posiadamy skład węgla kamiennego, sprzedajemy węgiel o sprawdzonej, dobrej jakości. Zaopatrujemy się w najlepszych kopalniach. Z roku na rok zwiększamy ilość sprzedanego węgla co świadczy o jakości i zadowoleniu naszych klientów. Zajmujemy się również handlem kruszywami (żwir, piasek), cementem i stalą zbrojeniową. Oferujemy konkurencyjne ceny. Dysponujemy własnym transportem i zapewniamy rozładunek HDS. Świadczymy fachowe doradztwo przed zakupem w naszej firmie.

Kontakt